Rıdvan Dilmen’den dikkat çeken Beşiktaş iddiası

Beşiktaş deplasmanda Antalyaspor engelini de geçerek zirve inadını sürdürdü. Mücadelenin ardından Rıdvan Dilmen, müsabakayı değerlendirdi. Ünlü yorumcunun Beşiktaş tahmini ise sosyal medyada gündem oldu. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın sezon sonundaki puanını tahmin etti.

RIDVAN DİLMEN: BEŞİKTAŞ’IN ŞAMPİYONLUK ŞANSI ZOR

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e övgüler yağdıran Rıdvan Dilmen, Siyah-Beyazlıların hoca değişikliği konusunda geç kaldığını söyledi. Siyah-Beyazlıların ligin ikinci yarısının lideri olduğunu belirten Dilmen, takımın şampiyonluk şansına da değindi. Beşiktaş’ın şampiyonluk şansının zor olduğunu belirten ünlü yorumcu, ikincilik olasılığının ise yüksek olduğunu kaydetti.

Beşiktaş’ın gelecek sezon yapacağı birkaç önemli transferle şampiyonluğun en önemli adayı olabileceğini belirten Rıdvan Dilmen, “Tünelin ucu Beşiktaş için aydınlık” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ LİGİ 78-80 PUANLA BİTİRİR”

Öte yandan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın sezonu tamamlayacağı puanı da tahmin etti. Siyah-Beyazlıların 78-80 puana ulaşacağını söyleyen Dilmen, takımın ortaya koyduğu oyunun gelecek adına umut verici olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir