Seren Serengil Sevgilisi Mustafa Tohma ile Ayrılığının Arkasındaki Özel Sebepleri Canlı Yayında Açıkladı

Uzun zamandır bir magazin bombası gündeme gelmemişti ki Seren Serengil verdiği acı haberle bu boşluğu doldurdu. Dört yıllık sevgilisi Mustafa Tohma ile olan ilişkisinin neden bittiğini canlı yayında tek tek anlatan Serengil bakın neler dedi?

Seren Serengil “Söylemezsem Olmaz” programından ayrıldıktan sonra kendisiyle ilgili epey bir magazin haberine denk gelmemiştik. Ta ki bugüne kadar!

Serengil, bugün Instagram’dan yaptığı paylaşımla Mustafa Tohma ile ilişkisinin bittiğini duyurdu. Hatta ilişkisinin bitme sebebinin ihanet olduğunu iddia etti.

Serengil’in ayrılık açıklaması şöyleydi ?rdı

Ardından evli bir kadınla aldatıldığını da şu sözlerle paylaştı ?

“Namus kavramı olmayan kadınlar…”

Bu paylaşımlarla da yetinmeyen Seren Serengil, Instagram’dan yaptığı canlı yayında Mustafa Tohma ile ayrılığının arkasındaki o özel detayları şöyle anlattı ?

‘1.5 aydır birisiyle gizli gizli telefon konuşması yapıyordu. Tavırları da değişmeye başlamıştı. Ama o bunu inkar etti. 2 gün önce kendisi dışardayken ‘Bana krep alır mısın?’ diye telefon açtım. Ama telefonu açmadı.’

“Ortak arkadaşımız Güray ile konuşuyorum dedi….”

‘Sonra yalanı ortaya çıktı. Konuştuğu kişi kadınmış! O kadınla deprem bölgesine yapılacak yardımlar hakkında konuştuklarını söyledi. Ama işin aslı tabii ki de öyle değilmiş’

“Arkadaşımın kocasının mevliti esnasında tanıştığı ortak arkadaşımla işi bu noktaya getirmeleri çok yakışıksız”

.’Mustafa Rahman Tohma’nın beni aldattığı kişi bize yakın sitede oturuyor. Aldatmayı kabul etmiyorum. Bu kadının ismini vermeyeceğim. O kadın evli. O da kendi kocasına hesap vermeli’

Yaşar İpek’le ayrıldığında hamile olduğunu ve çocuğunu kaybetttikten sonra da uzun süre cinsel ilişki yaşamayacağını sevgilisine söylediğini anlatan Serengil, Mustafa Tohma ile cinsel hayatının olmadığını da ekledi.

Zayıflama ameliyatının da bu durumda etkili olduğunu söyleyen Seren Serengil gözyaşlarına hakim olamadı.

Bakalım Mustafa Tohma ayrıldığı sevgilisinin bu açıklamalarına bir cevap verecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir