Çağlar Söyüncü’de Son Durum

Atletico Madrid’de bu sezon forma şansı bulamayan Çağlar Söyüncü ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Relevo’da yer alan habere göre; Porto ve Roma, Çağlar için nabız yoklayan son kulüpler oldu. Roma, Çağlar’ı kiralık olarak isterken Porto ise satın alma opsiyonlu kiralama teklifi sundu.

PREMIER LİG’E GİTMEK İSTİYOR

Çağlar Söyüncü’nün ise Atletico Madrid’den ayrılması durumunda Premier Lig’e gitmek istediği ve bunun da sürekli forma giyebileceği bir kulüp olmasını tercih ettiği kaydedildi. Bu nedenle Porto ve Roma’nın transfer şansının az olduğu belirtildi.

Atletico Madrid odaklı bir haber sitesi olan Soycolchonero’da ise Diego Simeone’nin geçen ay sonunda Çağlar’a izin vermediği bilgisi verildi. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın teklifleri sonrası Çağlar ile de görüşen Atletico Madrid’in hocası, çalışmalarından memnun olduğu ve önümüzdeki süreçte daha fazla forma vereceğini garanti etti.

BU SEZON FORMA ŞANSI BULMAKTA ZORLANDI

Temmuz 2023’te 5 yıldır formasını giydiği Leicester City’den Atletico Madrid’e bedelsiz transfer olan Çağlar Söyüncü, bu sezon 6 La Liga ve 2’si Şampiyonlar Ligi olmak üzere 8 maçta toplam 168 dakika süre aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir