Ekim Ayına En şanslı Girecek Burç Belli Oldu! Maddi ve Manevi Rahatlık Sizi Bulacak

TERAZİ BURCU

Terazi burçlarını Ekim ayında güzel fırsatlar bekliyor. Özellikle iş hayatında çok istedikleri bir mevkiye ulaşma şansı yakalayacak olan Terazi bireyi aşk hayatı renksiz ise çok mutlu bir döneme merhaba diyecek.

Evli olanlar, eşleriyle gezme şansı yakalayabilir. Bekar olan Teraziler ise yeni bir kişi ile tanışma şansı yakalayacak. Maddi yönden beklenen bir para varsa size gelecek.

YAY BURCU

Ekim ayının bir başka şanslı burcu ise Yay burcu olacak. Uzun süredir beklenen bir para varsa, o para kavuşacak olan Yay bireyi, iş hayatında yeni bir mevkiiye terfi edebilir. Seyahat etme planlı olan Yaylar, bu ay içinde o çok istenen seyahate çıkabilir.

OĞLAK BURCU

Aile hayatı ve ilişkisinde sorun olan Oğlaklar, bu ay içinde istediği sonuçları alacak. Aşk hayatında mutlu bir süreci olan Oğlaklar ise partnerlerine bu ay istediği gibi zaman ayırma şansı yakalayacak. Maddi yönden istenen her şeyi elde edebilecek olan Oğlak bireyi, güçlü bir dönem geçirecek.

AKREP BURCU

Ekim ayında şansın zirvesini yaşayacak bir başka burç ise Akrepler. Sağlık sorununuz var ise kurtulacaksınız. Aradığınız aşkı bu ay içinde bulabilir, bekar iseniz evlilik yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.

Çok arzu ettiğiniz bir şeyi uzun süredir bekliyorsanız, istediğinizi kolaylıkla elde edebileceksiniz. Maddi yönden elinizde rahatlama yaşayacaksınız.

GENEL ANLAMDA ŞANSLI OLAN BURÇLAR

İKİZLER BURCU (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler, ifade ve iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir. Bennet’e göre, hava burcunun konuşma yeteneği şanslarının temelidir. “Kapıları açarak ve kendilerini hızla zirveye taşıyacak insanların kalbini nasıl fethedeceklerini biliyorlar,” diyor. Kısacası, kendi şanslarını yaratmalarına yardımcı olan bir yetenekle doğmuşlardır.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burçları, öyle olduklarına inandıkları için yıl boyunca zodyaktaki en şanslı işaretlerden biridir. Aslanlar, “evrenin efendileri” olduklarını düşünerek doğarlar ve hayatları boyunca şanslı olduklarına inanırlar.

“Başarılı olacaklarına olan güvenleri, onları her fırsatı değerlendirmeye itiyor” diyor. “Şanslarını denemek ama başaracaklarından asla şüphe duymamak, aslanın iyi talihe giden yolda en büyük anahtarıdır.”

YAY BURCU (22 Kasım – 21 Aralık)

Aslanlar bu dünyaya şanslı doğduklarını düşünebilirler, ancak Yay burcu aslında yönetici gezegenleri Jüpiter nedeniyle asıl şanslı doğanlar olduklarını söyleyebiliriz. Astrolojide Jüpiter, şansın ve bolluğun işaretidir. Bu da Yayı en şanslı burç yapar.

Bennet, “Hem bir ateş grubu burcu hem de değişken bir burç olarak, kendileri olmaları dürtüsüne sahipler ama aynı zamanda akışa uyum sağlama yetenekleri de vardır. Bu da onları her fırsata açık kılıyor” diyor.

“Maceracılar ve risk almayı seven Yaylar, şanslarını artırmak için ateşlerini kullanırlar ve hayatlarının her alanına iyi şansı deneyimlerler.”

BOĞA

Boğa zenginlik, güzellik ve rahatlığa çekilir. Doğal değer anlayışları ve güvenlik konusundaki ısrarları, yalnızca maddi zenginlik söz konusu olduğunda değil, onları kurnaz yatırımcılar yapar.

Boğa’nın bölge duygusu, kaliteli insanlar ve fikirlerin yanı sıra güzel nesneleri de içerir. Boğa burçlar kötü şansa en uzak olan burçtur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir