Lazer Epilasyon Yaptırdıktan Sonra Yüzünde Büyük Yanıklar Oluşan Talihsiz Kadın

Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra yüzünde yanıklar oluşan kadının hikayesi hepimizin içini ürpertti. Bizler de kadının yaşadığı korkunç olayı ve ayrıntıları sizin için araştırdık. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.?

Kaynak: https://metro.co.uk/2023/11/13/woman-…

Lazer epilasyon, günümüzde birçok kişinin tercih ettiği epilasyon yöntemlerinden bir tanesi.

Tabii bu noktada sağlıklı koşullarda ve uzmanlarla konuşarak işlem yaptırmak fazlasıyla önemli.

Yüzüne lazer epilasyon yaptırdıktan sonra yüzünde yanıklar oluşan kadının hikayesi de bu konuda kucağımıza küpe olsun.

Güney Afrika’da yaşayan Thobe Moyo isimli kadının, polikistik yumurtalık sendromu (PCOS) nedeniyle ergenliğe girdikten sonra yüzünde kıllar çıkmaya başlamış.

Yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan birçok lazer epilasyon yaptırdığını söyleyen Thobe, son seansından sonra hayatının değiştiğini söylüyor.

38 yaşındaki Thobe, seans sonrası evine gittikten sonra yüzünde yanma hissetti ve aynaya baktığında yüzündeki yanıkları gördü.

Thobe, ilk olarak farklı bir güzellik salonuna gitmiş ve cildiyle ilgili bir komplikasyon yaşamamış ancak sonrasında farklı bir güzellik salonuna gitmiş.

‘Aslında seans sırasında da yüzümde yanma hissettim ancak ne yaptıklarını bildiklerini düşündüm. Yüzüm yandığın an kendilerine söyledim ve her şeyin normal olduğunu söyleyip makinenin ayarını değiştirdiler.’

Genç kadın, yüzündeki yanıkları güzellik salonuna şikayet etmiş ancak salon çalışanları kadından özür dileyip bir kutu aloe vera kremi vermiş.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir