Zara, ünlü rapçi ile düet yapacağını açıkladı

Zara, Yeşilköy’de bir mekandaki sahnesi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı bir caz albümü hazırladığını, pandemi ve dünyanın genel durumundan dolayı bir türlü çıkarmaya fırsat bulamadıklarını söyledi.

“Arabeskten, halk müziğine… Sanat müziğinden yabancı şarkılara uzanan çok geniş bir perspektifte çalışmalarınız oldu. Geriye bir tek rap kaldı. Ona ne zaman sıra gelecek?” sorusu yöneltilen Zara, “Allah mı söyletti, bir yerden mi duydunuz bilmiyorum ama yepyeni bir şey deneyeceğim. Çarşamba günü bunun için stüdyoya giriyoruz. Oldukça sıradışı bir şey deneyeceğiz ve benim son derece içime sinen bir fikir, bir şarkı bu” ifadelerini kullandı.

Rapçi Eypio ile sürpriz bir düet yapacağı öğrenilen sanatçıya, son röportajında özel hayatı hakkında “Aşk kadınıyım, aşkı arıyorum “demişti. ‘Aradığınız aşkı bulabildiniz mi?’ sorusuna tebessüm eden Zara, “Vallahi hâlâ arıyorum. Gerçi ‘arıyorum’ derken pek bir şey yaptığım da yok. Zaman geçtikçe insan daha seçici oluyor” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir